•   Familiebedrijf sinds 1965
  •   Winkels 7 dagen per week open
  •   Gratis afhalen in onze winkels
  •   Extra voordeel met je VIPpas

Elho Green Basics regenton Plus - 200L Zwart

Elho Green Basics regenton Plus - 200L Zwart

Elho Green Basics Regenton Plus - 200 liter: Vang regenwater op en geef je tuin een duurzame boost met deze praktische regenton van Elho.
Lees meer
Prijs 149 , 00
  • Aantal
  • Dit product kan alleen worden opgehaald, niet verzonden
Vul jouw postcode in om te kijken of de dichtstbijzijnde vestiging dit item op voorraad heeft.
Controleer

Bestellen & ophalen

Bestel, betaal vooraf of in de winkel en haal je bestelling op in de gekozen winkel.

Check winkelvoorraad
Click & collect beschikbaarheid
Coppelmans Deurne
Coppelmans Helmond
Coppelmans Nuenen
Coppelmans Oirschot
Coppelmans Oisterwijk
Coppelmans Oss
Coppelmans Valkenswaard
Coppelmans Veldhoven
Omschrijving

Elho Green Basics Regenton Plus - 200 liter

Ben jij zuinig op water? Met de green basics regenton plus vang je eenvoudig regenwater op en hergebruik je dit in je tuin. Deze regenton heeft een royale inhoud van 200 liter, zodat je nog meer water kunt opslaan. De elho regenton wordt geleverd met een kraantje, stevige voet en een plantenbak bovenop om je tuin extra groen te maken. Gemaakt van 100% gerecycled materiaal en geproduceerd met windenergie. De regenton is bovendien volledig recyclebaar.

Goed voor de planeet en portemonnee

Geef je bloemen en planten water uit de regenton en bespaar op kraanwater. Dat is beter voor het milieu én je portemonnee. Regenwater is gratis en bevat geen kalk of andere mineralen die in kraanwater zitten. Hierdoor is het ideaal voor je planten en blijven ze in optimale conditie.

Puur natuur. Planten groeien en bloeien beter met regenwater. Door meer water op te vangen met de green basics regenton plus, maak je een bewuste en duurzame keuze voor je tuin.

Compleet met voet en kraan

De elho regenton wordt geleverd met een kraantje en een stevige voet. Dankzij de voet staat de regenton stabiel en kun je eenvoudig een gieter onder het kraantje plaatsen. Het laag geplaatste kraantje zorgt ervoor dat je vrijwel al het water kunt gebruiken. De geïntegreerde plantenbak bovenop biedt ruimte voor bloemen of planten en geeft de regenton een decoratieve uitstraling.

Voordelen

  • Inhoud van 200 liter voor extra wateropslag.
  • Gemaakt van 100% gerecycled plastic en geproduceerd met windenergie.
  • Volledig recyclebaar.
  • Inclusief stevige voet voor stabiele plaatsing en optimaal gebruik.
  • Inclusief kraan voor eenvoudig aftappen.
  • Voorzien van plantenbak bovenop voor een groene uitstraling.
  • Extra aansluitmogelijkheid voor een overloopslang.
Specificaties
  • EAN code
    8711904523329
  • Merk
    Elho
  • Verkrijgbaar bij vestiging
    Helmond, Nuenen, Oirschot, Veldhoven
  • Material
    kunststof
  • Colour Family
    zwart
  • Material (Detail)
    hogedichtheidpolyetheen
  • Colour (Detail)
    living black
  • Material Property
    gerecycled
Merk

Zoek je een mooie bloempot, plantenbak, regenton, of kleurrijke balkonbak? Ontdek onze uitgebreide Elho collectie in een van onze winkels.

Kom langs in een van onze winkels

Ben je nieuwsgierig geworden naar dit product? Op onze website krijg je alvast een eerste indruk, maar in onze winkels beleef je pas echt het complete assortiment. In onze acht Coppelmans tuincentra vind je niet alleen dit artikel, maar ook een uitgebreide collectie planten, bloemen, woondecoratie en alles voor tuin en interieur.

Kom langs, laat je inspireren door sfeervolle presentaties en ontvang persoonlijk advies van onze enthousiaste medewerkers. Zo weet je zeker dat je altijd het juiste kiest voor jouw huis en tuin.

Onze vestigingen vind je in:

Plan hieronder eenvoudig je route of bekijk de openingstijden. We verwelkomen je graag met een glimlach in onze winkels!