Il Bucato di Adele Wasparfum Blauwe Diamant 150ml
Een sterke en energieke geur, ideaal als je op zoek bent naar een intense en langdurige geur, die je kleding altijd fris en geurig maakt, alsof ze net gewassen zijn. Perfect voor degenen die nooit tevreden zijn en lef en karakter willen overbrengen, zelfs door het parfum dat ze dragen.
Gebruiksaanwijzing
Aanbevolen dosis: 20 ml Je kunt het gebruiken voor zowel machinewas als handwas, op elke stof. Afhankelijk van de gewenste intensiteit kunt u de dosis verhogen of verlagen. Giet niet puur op stoffen en verwijder eventuele resten van andere soorten oppervlakken. IN DE WASMACHINE: Nadat je hebt gecontroleerd of de dispenser correct in de fles is geplaatst, giet je 2 of 3 dopjes (ongeveer 7 ml per dop) wasparfum in het vakje voor wasverzachter. MET DE HAND: Nadat je hebt gecontroleerd of de dispenser correct in de fles is geplaatst, giet je 2 of 3 dopjes in 5 liter water om te gebruiken als laatste spoelwater. Draag hierbij beschermende handschoenen.
-
EAN code8051773606878
- MerkIl Bucato di Adele
- SoortWasparfum
- Inhoud150ml
- Verkrijgbaar bij vestigingDeurne, Nuenen, Oisterwijk, Oss, Valkenswaard, Veldhoven
Ben je benieuwd naar dit product? Onze website geeft je alvast een indruk van ons assortiment, maar de volledige ervaring vind je in onze winkels! Kom langs bij een van onze Coppelmans tuincentra en ontdek nog veel meer. We verwelkomen je graag in een van onze winkels:
Coppelmans Deurne
Coppelmans Helmond
Coppelmans Nuenen
Coppelmans Oirschot
Coppelmans Oisterwijk
Coppelmans Oss
Coppelmans Valkenswaard
Coppelmans Veldhoven